Teknoloji

Apple’ın bu yıl M3 çipli iMac’leri piyasaya süreceği söyleniyor

Bloomberg’in haberine göre Apple, büyük ihtimalle 2023’ün ikinci yarısında M3 çipli yeni bir iMac piyasaya sürecek.

Bloomberg’in şirket içi Apple izleyicisi Mark Gurman, en son iMac’in mevcut modele benzediğini söylüyor 24 inç ekran boyutu kalacakve şirket M3 çipli İlk makinelerinden biri olması beklendiğini söylüyor. Gürman, geliştirme çalışmalarının ileri bir aşamada olmasına rağmen bilgisayarın en az üç ay daha seri üretime girmesinin mümkün olmadığını ekliyor.

2024’TE MACBOOK PROS’A GELİYOR

M3 çipini iMac’e dahil etme olasılığına ilişkin değerlendirmesinde Gurman, Apple’ın Haziran 2022’de Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda M2 çipini duyurduğuna dikkat çekiyor.

Gürman’a göre M3 çipinizbu yılki WWDC’de “yeni MacBook Air ile”lansmanından sonra bu yılın sonunda çıkacak olan iMac’te ve “2024’te”M3 Pro ve M3 Max tabanlı MacBook Pro’larda yer alacağı düşünülüyor.

YENİ MAC’LER İÇİN RENK SEÇENEKLERİ AÇIKLANDI

Yeni iMac’iniz mavi, gümüş, pembeVe turuncuDahil olmak üzere 2021 cihaz renkleriyle aynı renklere sahip olduğuna inanılıyor.

iMac’in yanı sıra Gürman, Apple’ın “ilkbahar sonu ile yaz arası” Üç yeni Mac başlatacağını da ekliyor. bu modellerden “ilk 15 inç MacBook Air, yerel Apple yongalarına sahip ilk Mac Pro ve 13 inç MacBook Air için bir güncelleme”Olması beklenen.

ELMA BAHSETTİĞİM VR’İ IPHONE 15 İLE SUNACAK

Bu arada, yazılım geliştirme araçlarının mevcudiyetiyle ilgili sorunlar nedeniyle, Apple’ın uzun süredir bahsettiği VR başlığı, daha önce söylendiği gibi baharda değil, iPhone ile aynı zamanda muhtemelen Eylül ayında piyasaya sürülecek. 15.

 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu