Haber

BAHÇELİEVLER’DE ŞİDDET; 4. KAT PENCERESİNDEN BEBEĞİ FIRLATTI

BAHÇELİEVLER’de evi temizleyerek geçimini sağladığı öğrenilen yabancı uyruklu, yeni doğan bebeğini 4’üncü kattaki evinin penceresinden attı. Bebek ölürken SB isimli bayan gözaltına alındı.

Bahçelievler Merkez Mahallesi Talatpaşa Caddesi’nde temizlikçi olarak çalışan SB isimli yabancı uyruklu kadın, önceki gün saat 04.00 sıralarında yeni doğan bebeğini poşete koyup pencereden dışarı attı. Dün saat 14.00 sıralarında olay yerine gelen polis ekipleri, çalışma başlattı. Yapılan incelemede bebeğin öldüğü belirlendi. SB polis ekiplerince gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

HAMİLE OLDUĞUNU BİLMİYORDUM

Apartman işçisi Adem Peynir, “Sahiplerini iyi tanıyorum, düzgün insanlar. Kadın yeni işe başladı. Gözaltındaydı, temizlik için geliyordu, pansiyonculuk yapıyordu. Kadını neredeyse her gün görüyorduk. O kadar kötü durumda değildi.Hep içeride giyinirdi.Evdekiler sorduğunda kilolu olduğunu söyledi.P sesi duyunca kadın telaşlandı ve ev sahipleri de bunu fark etti”dedi. .

EVDE DOĞAN BEBEK

Esnaf Çetin Sağlam, “Geçen gece saat 04.30 sıralarında bebeği pencereden atmışlar. Ben farketmedim. Komşular polisi aramış. Kadın yabancı uyruklu, 10-15 yıldır çalışıyor. Ev sahipleri kadının hamile olduğunu da bilmiyorlardı.Kadın, ev sahipleri hamile olduğunu öğrenirse, “Sanırım işten atılacağımdan korkuyordu. Bebek evde doğdu, sonra pencereden attı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu